czwartek, 14 listopada 2013

Aktorskie inspiracje -Rachel McAdams

Dziś krótki post - inspiracyjny o włosach mojej ulubionej aktorki znanej z filmów takich jak "Pamiętnik" oraz "I że Cię nie opuszczę..." Mam przygotowanych kilka takich postów - o aktorskich włosach. Tą aktorkę wybrałam ze względu na przepiękne fale i na sympatię do gry aktorskiej.  A mówię o Rachel McAdams.Te proste fryzurki - piękne fale - obie bardzo mi się podobają - muszę się nauczyć tak stylizować włosy :)

O to we włosach w których bardzo mi się podoba z filmu "Pamiętnik" - miała w nim prześliczny kolor i cudowne fale *.*  i ogólnie piękne fryzury z tamtych epok... :)


A tu jej strój kąpielowy. który bardzo mi się podoba - ja chcę taaakiii! :DŁadniej jej też we włosach z filmu "I że cię nie opuszczę..."A jako że jest zima żeby zachęcić was do chodzenia w czapkach :)


Najładniej jej w ciemnych (naturalnych) włosach szczególnie w falach np. takich :
Wolę ją zdecydowanie w falach :)


A tu przykłady blondu - w którym moim zdaniem okropnie wygląda :\W wyprostowanychTutaj w różowych pasemkach...


... i całkowicie rudych


Nawet przypadkiem udało mi się znaleźć polską stronę wielbicielki Rachel McAdams, dla zainteresowanych: http://rachelmcadams.blog.onet.pl/

A na koniec naturalna - taka najbardziej mi się podoba :)A wam jak się podobają różne włosowe wcielenia Rachel McAdams?


Wasza

Blondynka

2 komentarze:

  1. W każdym kolorze wygląda pięknie :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak:) ale ja najbardziej lubię osoby w swoim naturalnym kolorze włosów lub w kolorze do niego podobnym, jeśli mają być farbowane :)

    OdpowiedzUsuń