środa, 25 marca 2015

Aktualizacja włosowa: MARZEC

W końcu udało mi się zasiąść i napisać następny post. Tym razem włosowy - choć mydła jeszcze się pojawią:) Udało mi się też zrobić zdjęcie moich włosów w naturalnym świetle :) 
Dlatego dla mnie wydają się takie zimne, ale moje współlokatorka Igg mówi, że tak wyglądają - ja zawsze widziałam to inaczej, ale wiem, że zdjęcie po lewej jest przekoloryzowane (ale nie miałam lepszego miejsca do robienia zdjęć)
Dzięki kuracji z seboradinem (które udało mi się wygrać rok temu) moje włosy bardzo ładnie urosły. Teraz mają 58 cm, Ostatnim razem jak je mierzyłam mierzyły 51 cm jakieś 9 miesięcy temu. Jestem zadowolona - patrząc na fakt, że moje włosy potrafią w ogóle nie rosnąć lub urosnąć 1 cm, gdzie na wakacjach (czyli dawno temu) prawie mi nie urosły. Pomimo, iż czytałam negatywne opinie na temat akurat tej kuracji to moje włosy urosły dopiero gdy zaczęłam stosować seboradin. Dla mnie to taki mały sukces, bo rok temu o tej porze miałam 53 cm. Niedługo czeka mnie kolejna wizyta u fryzjera - trzeba zrobić wiosenne porządki na głowie :)
Na sam koniec przypomnę jak moje włosy wyglądały ostatni raz - czyli we wrześniu. Przez ten czas ograniczyłam moją pielęgnacje do używania maseczek i odżywek. Bardzo rzadko olejowałam, a nawet raz zdarzyła się mocniejsza maseczka z odżywczymi składnikami:)

A wam jak urosły włosy przez okres wiosenno - jesienny?
Piszcze w komentarzach!


Wasza


Blondynka

18 komentarzy:

 1. Ale tu jest tak widoczna różnica w kolorze :0

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy zmienić oświetlenie i tyle, ale zawsze miałam z nim problem, bo jak nawet w słońcu, czy na dworze w pochmurny dzień robiłam zdjęcia to były rudawe, kiedy naturalnie są blond, a tylko aparat wszystko zmienia.

   Usuń
 2. w marcu wyglądaja na gęstsze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ah jakbym chciała takie fale:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyglądają bardzo ładnie i zdrowo. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne są <3 mi rosną tak 2 cm na miesiąc :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ladnie wygladaja i jakie urocze falki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ładne kreciołki, mam podobne tyle że rozjaśniam i z 10 cm krótsze.

  OdpowiedzUsuń
 8. Masz bardzo ładne wlosy i dłuugie :) A kolor ladny, lubię takie chłodne blondy :)

  OdpowiedzUsuń