O mnie


Hej! :)

Nazywam się Basia :)

Przez najbliższe trzy lata jestem\będę studentką pedagogiki na PWT we Wrocławiu i jestem z tego powodu szczęśliwa :)

Od marca 2013 r. prowadzę blog o włosach :D 
Blog będzie głównie o tematyce włosowej i głównie o moich naturalnych włosach blond :)
Można by rzec, że jestem włosową naturalistką (nie wiem czy to adekwatne słowo), tzn. że będę starała się Was, swoją własną postawą nakłaniać do jak najbardziej naturalnego wyglądu i pielęgnacji. Mówiąc dokładniej, nakłaniać Was będę do wydobywania naturalnego, koloru włosów (i podkreślaniu go dla chętnych) i skrętu (lub nie - prostowłose) - żeby być w zgodzie ze sobą i akceptować swoje włosy i wygląd :)

Z mojego charakteru (żeby potem nie było, że nie ostrzegałam) to jestem bardzo otwarta, bezpośrednia, zwariowana, taka ekstrawertyczka. Jednocześnie jestem bardzo opiekuńcza (ale staram się znaleźć złoty środek), wielkim przeciwieństwem pedantek, ucząca się głównie na swoich błędach.
Wyglądam dość młodo - choć zwykle to kobiety odejmują mi lat, a mężczyźni trafiają zwykle w mój wiek. Mimo mojego niskiego wzrostu wszędzie mnie pełno i nie da się mnie przeoczyć :D

Ponad to od 2,5 lat jestem szczęśliwie i ze wzajemnością zakochana oraz kochana i kochająca pewnego pana przystojniaka Mojego D.

Nie toleruję przeklinania i wulgaryzmów w każdej formie.

Kocham piękno o czym świadczy moja dusza artystki - uwielbiam rysować (uczę się rysować ze zdjęcia), śpiewać, tańczyć i gram na flecie bocznym i szyć ładne ciuch (też się uczę - w ogóle to wszystkiego się uczę :D ). Jeśli będziecie zainteresowani to będę stawiać moje prace na bloga.

W moim życiu bardzo dużą rolę odgrywa Bóg, więc możecie do mnie pisać w tych sprawach. Bliski jest mi też Kościół (rzymsko-katolicki)- ale nie jestem "mocherowym beretem" ;P Uwielbiam piesze wrocławskie pielgrzymki do Częstochowy - wszystkich zapraszam :) bo jest to wspaniały, błogosławiony i bardzo radosny czas:)

Wasza
Blondynka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz